{alanbaslik}
.
TSC ME240 Barkod Etiket Yazıcı

Stok Kodu:
TSC ME240
Kategori:
Yazıcılar / Barkod Yazıcılar / TSC ME240 Barkod Etiket Yazıcı
Marka:
TSC
Minimum:
1 ADET
Döviz Fiyat:
Bayi Fiyat:
579,000000000USD + %18 KDV
Satış Fiyatı:
5.850,28 TL (%18 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi

TSC ME240 serisi endüstriyel termal etiket yazıcıları, sektördeki en iyi değere sahip doğru özellikleri sunmak için tasarlanmıştır. ME240, daha büyük endüstriyel yazıcıların bulunmadığı düşük profilli tasarıma sahiptir.

Sessiz çalışması ve hızlı etiket verimi aynı evde, ofiste veya atölye ortamındadır. Yazıcılar tamamen metal konstrüksiyon ve döküm alüminyum baskı mekanizması motoru, en zorlu üretim ortamlarına dayanacak kadar dayanıklıdır.

Özel uygulamalar için kalıp döküm baskı mekanizması
ME240 yazıcının benzersiz tasarımı, TSC’nin kendi özel paketleme makinesini tasarlamak ve inşa etmek isteyen ortaklara bağımsız bir birim olarak sunacağı, ağır hizmet tipi bir dökme alüminyum baskı mekanizmasına sahiptir. etiket uygulayıcısı. Baskı mekanizması bir şerit tutucu ve yazıcı kafası düzeneği içerir ve elektronik ana kartı tutmak için tasarlanmıştır. Bu kompakt montaj, paketleme, ürün işaretleme ve diğer uygulamalar için düşük maliyetli özelleştirilmiş çözümler geliştirmek isteyen satıcılar için idealdir.

ME240 serisi, değer için fiyatlandırılırken, popüler özelliklere sahip iki model sunar ve çok çeşitli baskı çözümlerinin gereksinimlerini karşılamak için yeteneklerini daha da geliştirmek için çeşitli seçenekler ve aksesuarlar sunar. Standart özellikler arasında USB ve Seri bağlantı, 2 düğmeli 3-LED (temel model) / 6 düğmeli LCD (gelişmiş model) kontrol paneli 3 düğmeli LED ekran, Gerçek Zamanlı Saat, 8 MB SDRAM bellek, 4 MB Flash bellek ve Flash belleğin 4 GB’a kadar genişlemesine izin veren bir SD Flash bellek kartı okuyucuya sahiptir.

Popüler seçenekler arasında tam donanımlı bir grafik LCD ekran (temel model için), Ethernet bağlantısı, USB host, bir soyma modülü, bağımsız klavye, kesici modül ve eski kurulumlarla çalışmak için bir paralel bağlantı noktası bulunur.

ME240 serisi, kurulumu ve kullanımı kolay TSPL-EZ ürün yazılımı içerir. TSPL-EZ, kutudan çıktığı anda otomatik TPLZ ve TPLE dil emülasyonu sunar. Yazıcı, yazıcı aldıkça her etiket formatını çevirir. Ürünle birlikte gelen DiagTool konfigürasyon yazılımı, mevcut yazıcıları modern dayanıklı ME240 serisi yazıcılarla değiştirmeyi çok kolaylaştırıyor. Diğer TSPL-EZ özellikleri arasında, bir ana bilgisayara bağlantı olmadan etiket basabilmenizi veya isteğe bağlı olarak ağ arızası sırasında etiketleri basmaya devam edebilmenizi sağlayan, tek başına ve aşağı-zamanlı programlama çözümlerini destekleyen bir dosya yöneticisi ve programlama dili bulunmaktadır.

Ambalaj Etiketi

Kargo Etiketi

Envanter yönetimi

Raf / Raf Etiketleme

Proses Etiketlemede Çalışmak

Ürün işaretleme

Envanter yönetimi

Hasta Kimliği

Eczane Birim Doz

Numune Etiketleri

Kabul

 • 2 düğmeli 3-LED (temel model) / 6 düğmeli LCD (gelişmiş model) kontrol paneli
 • Kolayca ayarlanabilir sensörler
 • Baskı kafası basınç ayar düğmeleri
 • 450 metre şerit kapasitesi
 • Özel uygulamalar için kalıp döküm baskı mekanizması
 • Esnek ürün yazılımı yapısı, yazıcının popüler yazıcı dillerini taklit etmesini sağlar
 • 203 dpi ve 300 dpi çözünürlüklerde mevcut
 • SD Flash belleği kullanarak 4 GB’a kadar Flash bellek genişletme
 • Hızlı etiket verimi
 • Cerner sertifikalı
 • Baskı özellikleriçözüm8 nokta / mm (203 DPI)Maks. baskı hızı152 mm (6 “) / saniyeMaks. baskı genişliği104 mm (4,09 “)Maks. baskı uzunluğu2,286 mm (90 inç)Baskı yöntemiTermal Transfer ve Direkt Termal
Taksit Seçenekleri
© Tüm hakları saklıdırEfasis
.