{alanbaslik}
.
My Kuaför Ticari Entegre Program

Stok Kodu:
BAY BAYAN KUAFÖR YAZILIMI
Kategori:
Özel Yazılımlar / My Kuaför Ticari Entegre Program
Marka:
Agt Teknik Grup
Minimum:
1 ADET
Döviz Fiyat:
Bayi Fiyat:
2.400,000000000TL + %18 KDV
Satış Fiyatı:
2.832,00 TL (%18 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi

Bayan Kuaförleri, Erkek Kuaförleri ve Güzellik Salonları için hazırlanmış kullanıcı dostu, pratik kullanıma sahip bir programdır.

— Müşteri bilgilerini ve yapılan tüm işlemleri (İlgilenen personel, işlem yapıldığı tarih - saat, oturduğu koltuk ve yapılan işlem detayları (boya, makyaj, epilasyon vb.) sisteme girebilirsiniz.

—Personel verilen numara sayesinde her bir personelin yaptığı işi  Günlük - Haftalık - Aylık - Yıllık olarak rapor alabilirsiniz.

—Personel kendi yaptığı işi Dokunmatik PC üzerinden pratik şekilde seçerbilir. • Yapılan işe göre Prim Hesabı oluşturulabilirsiniz. (Örn: Makyaj için %2, boya için %3, saç kesim ve kuaför hizmeti için %6 gibi )

—Bir koltuğa oturan müşteriye, birden fazla personelin müşterinin talebine göre işlem yapıp her bir personeli işlem bazında yada yapan personel bazında raporlanabilir. (Örn.: Müşterinin saç boyasını Ayhan, kesimi Ali, epilasyon işini Gülten, makyaj işini Banu yapabilir.)

—Kasanızın giriş - çıkışını tutabilirsiniz. (Günlük - Haftalık - Aylık )

—Malzemeciden gelen ürün bilgisini pratik şekilde girebilir ve Ürün Kontrolünü yapabilirsiniz.

—Müşterilerinize Sadakat Kart uygulaması ile özel indirimler tanımlayabilirsiniz. • Gelişmiş Raporlama Sistemi ile girilmiş verilere ulaşabilirsiniz.

—Microsoft SQL veri tabanı sayesinde Çok Kullanıcı oluşturulabilir.

—  Vega Yazılım ile Online Veri Transferi yapılabilir.

Taksit Seçenekleri
© Tüm hakları saklıdırEfasis
.